Головна » ПРОЕКТУВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТІВ » Проектування складських приміщень

Проектування складських приміщень

   Проектування промислових будівель (заводів) і підприємств - складний технологічний процес, для реалізації якого необхідна тісна взаємодія архітекторів-проектувальників та інженерів-технологів, конструкторів, що спеціалізуються на промисловій галузі, для якої відбувається проектування заводу або промислової будівлі. Наша компанія розробляє проектну документацію на всіх стадіях - Проект (П), робоча документація (РД); всіх розділів проекту (архітектурно-будівельна частина (АС), технологічна частина (ТХ), опалення, вентиляція, кондиціонування (ОВК), водопостачання та каналізація (ВК), електропостачання (Е), системи зв'язку (СС), проект організації будівництва (ПОС і ППР), оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС), систем автоматичного пожежогасіння, пожежної сигналізації.  

  Колектив кваліфікованих і досвідчених фахівців підприємства Геотехпромпроект у відведені терміни якісно виконає для Вас проектування промислових підприємств і виробничих будівель різного рівня складності. Підприємство Геотехпромпроект виконує проектування для наступних промислових об'єктів:

   Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте комплексний супровід від кваліфікованих фахівців на етапі підготовки технічного завдання, розробки проектної документації, проведенні процедури узгодження та експертизи проекту. Також здійснюється технічний та авторський нагляд в процесі будівництва промислових та цивільних об'єктів.

 ДО ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ПРОЕКТУВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ ВІДНОСЯТЬ:

© Geotehprom, 2016. Всі права захищені