Головна » ПРОЕКТУВАННЯ ЦИВІЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ » Проектування приватних будинків та котеджів

Проектування приватних будинків та котеджів

  Наше підприємство пропонує комплексне проектування приватних житлових будинків і котеджів, вілл і особняків. Ми розробляємо проекти будинків під ключ за індивідуальним завданням замовника. Розробка індивідуального проекту будинку або котеджу виконується виключно за вимогами замовника з урахуванням усіх існуючих будівельних норм і правил. Кожен проект по своєму унікальний як з естетики так і з технічного інженерного наповнення.


Етапи індивідуального проектування будинку:

Склад проектної документації, яку ви отримуєте:

Архітектурно-будівельна частина проекту:

  Архітектурний розділ АР: архітектурно-будівельних креслення, із зазначенням точних геометричних параметрів будівлі, його конструкцій і їх елементів (плани поверхів з експлікацією приміщень, план покрівлі, фасади з таблицею обробки, розрізи, специфікація елементів заповнення прорізів, специфікація і перетину перемичок, план і експлікація підлог, архітектурні вузли в конструкціях).

Конструктивний розділ КР: загальні дані, конструктивні рішення фундаментів, перекриттів, даху, креслення окремих вузлів і деталей, специфікації виробів і матеріалів (фундаменти, перекриття, перемички, покрівля, конструктивні вузли та деталі).

По завершенні архітектурного проектування, інженерна частина створюється за бажанням замовника.

Інженерна частина проекту:

  1. Системи водопостачання та каналізації - схема розводки водопостачання,
  2. схема розводки каналізації.
  3. Схеми опалення та вентиляції - схема розводки опалення, схема розводки вентиляції, обв'язка котла (при його наявності).
  4. Електропостачання - розводка освітлення, розведення силових мереж, схема ВРУ, система із заземлення, схема системи рівняння потенціалів.

Розділи також містять загальні дані, загальне і технічний опис, а також специфікацію матеріалів, обладнання та інших елементів конструкцій будівлі.

© Geotehprom, 2016. Всі права захищені