Головна » ПРОЕКТУВАННЯ ЦИВІЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ » Проектування приміщень громадського харчування (їдальні, кафе, ресторани, та ін.)

Проектування приміщень громадського харчування (їдальні, кафе, ресторани, та ін.)

   Проектування цивільних об'єктів має ряд відмінностей, специфічних особливостей та більшу кількість нормативних вимог ніж інші об'єкти проектування. . Наша компанія розробляє проектну документацію на всіх стадіях - Ескізний проект (ЕП), Проект (П), робоча документація (РД); всіх розділів проекту (архітектурно-будівельна частина (АС), технологічна частина (ТХ), опалення, вентиляція, кондиціонування (ОВК), водопостачання та каналізація (ВК), електропостачання (Е), системи зв'язку (СС), проект організації будівництва (ПОС і ППР), оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС), систем автоматичного пожежогасіння, пожежної сигналізації.

  Проектування об'єктів нашою компанією передбачає комплексний підхід до виготовлення проектної документації та враховуються потреби клієнта, відповідності нормативним документам, взаємодію з розташованими поруч об'єктами та навколишнім середовищем та ін.

 НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗДІЙСНЮЄ ПРОЕКТУВАННЯ НАСТУПНИХ ОБ'ЄКТІВ

  Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте комплексний супровід від кваліфікованих фахівців на етапі підготовки технічного завдання, розробки проектної документації, проведенні процедури узгодження та експертизи проекту. Також здійснюється технічний та авторський нагляд в процесі будівництва промислових та цивільних об'єктів.

     ДО ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ПРОЕКТУВАННЯ ЦИВІЛЬНИХ  ОБ’ЄКТІВ ВІДНОСЯТЬ:

© Geotehprom, 2016. Всі права захищені