Головна » ПРОЕКТУВАННЯ ЦИВІЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ » Проектування приміщень дошкільних закладів

Проектування приміщень дошкільних закладів

   Проектування цивільних об'єктів має ряд відмінностей, специфічних особливостей та більшу кількість нормативних вимог ніж інші об'єкти проектування. . Наша компанія розробляє проектну документацію на всіх стадіях - Ескізний проект (ЕП), Проект (П), робоча документація (РД); всіх розділів проекту (архітектурно-будівельна частина (АС), технологічна частина (ТХ), опалення, вентиляція, кондиціонування (ОВК), водопостачання та каналізація (ВК), електропостачання (Е), системи зв'язку (СС), проект організації будівництва (ПОС і ППР), оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС), систем автоматичного пожежогасіння, пожежної сигналізації.

  Проектування об'єктів нашою компанією передбачає комплексний підхід до виготовлення проектної документації та враховуються потреби клієнта, відповідності нормативним документам, взаємодію з розташованими поруч об'єктами та навколишнім середовищем та ін.

 НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗДІЙСНЮЄ ПРОЕКТУВАННЯ НАСТУПНИХ ОБ'ЄКТІВ

  Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте комплексний супровід від кваліфікованих фахівців на етапі підготовки технічного завдання, розробки проектної документації, проведенні процедури узгодження та експертизи проекту. Також здійснюється технічний та авторський нагляд в процесі будівництва промислових та цивільних об'єктів.

     ДО ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ПРОЕКТУВАННЯ ЦИВІЛЬНИХ  ОБ’ЄКТІВ ВІДНОСЯТЬ:

© Geotehprom, 2016. Всі права захищені