Головна » ІНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ » Підрахунок об'ємів земляних робіт

Підрахунок об'ємів земляних робіт

  Дані роботи включають підрахунок об’ємів котлованів, складів різних матеріалів, розкривних порід, корисної копалини, та ін..  Для точного визначення об’ємів насипки та виїмки необхідно правильно виконати зйомку (максимально точно повторити геометрію ділянки проведення робіт) для цього зазвичай необхідно набрати більшу кількість характерних та висотних точок ніж при звичайній топографічній зйомці, також багато залежить від подальшої пост обробки польових робіт (створення цифрових поверхонь), та безпосереднього визначення об’єму. Велику роль відіграє також знання виконавцями фізико-механічних особливостей об’єкту визначення об’єму (ґрунтів, корисних копалин, сипучих матеріалів та ін.). Об’єм виконаних земляних робіт, насипки та виїмки, визначається за допомогою спеціального програмного забезпечення відносно двох цифрових поверхонь що будуються на основі інженерно-геологічних та геодезичних робіт відповідно до початку та по закінченню земляних робіт. За допомого програмного забезпечення об’єм математично підраховується абсолютно точно. Похибка  залежить від якості виконаних польових (зйомочних) та камеральних робіт і складає як правило:

Для об'єму до 50 тис. м3 - 2 %;

Для об'єму від 50 -100 тис. м3 - 1,5 %;

Для об'єму 100 -200 тис. м3 - 0,5 %;

Кінцевий результат оформлюється у вигляді технічного звіту з зазначеною методикою та описом проведених робіт. Наші спеціалісти мають значний досвід роботи як з вітчизняними так і міжнародними організаціями на різноманітних будівельних та промислових об'єктах та кар'єрах:

Всі умови виконання роботи (дані про об’єкт, строки проведення робіт та ін.) відображаються в технічному завданні та договорі. Після погодження технічного завдання та укладання договору виконуються роботи по визначенню об'ємів що включають:

© Geotehprom, 2016. Всі права захищені